czwartek, 29 listopada 2012

KONKURS W PRÓSZYŃSKIM

Przyznam, że mam ochotę na czytnik e-booków, przydatny głownie na wyjazdy, gdy stoję zawsze przed półeczką i piętnaście razy przekładam, odkładam, wkładam do torby i wyjmuję książki.
Przyznam też, że w domowym zaciszu wolę papier, dotykanie gładkiej albo szorstkiej faktury, ilustracje, któe wychodzą do mnie z kartek, szelest, zapach...
Ale nie pogardziłabym wygraną w konkursie...Wymyśl nazwę nowej kryminalnej serii i wygraj czytnik ebooków!

Powieść „Tutto bene” Manuli Kalickiej i Zbigniewa Zawadzkiego rozpoczyna nowy cykl kryminałów obyczajowych Prószyńskiego i S-ki. Zaproponuj nazwę dla tej serii, a w nagrodę możesz otrzymać kultowy czytnik ebooków - Amazon Kindle 4!

Rozpisana z temperamentem intryga, soczyste tło obyczajowe i lekkość pióra to znaki rozpoznawcze książek, które będą się w tej serii ukazywać. Jej symbolem jest ślad po kuli, która przestrzeliła książkę. Zaproponuj nazwę nowej serii kryminałów Prószyńskiego i S-ki, a w nagrodę możesz stać się posiadaczem czytnika ebooków Amazon Kindle 4 i egzemplarzy książki „Tutto bene”.

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z jego regulaminem i do 10 grudnia na adres: redaktor@proszynski.pl przesłać swoją propozycję nazwy serii. W treści maila należy podać swoje imię i nazwisko oraz adres mailowy, a w temacie wiadomości hasło: Tutto bene.

Spośród nadesłanych propozycji organizator wybierze 3 najciekawsze, a zwycięzcę wyłonią Internauci w ankiecie na fanpage’u Prószyńskiego i S-ki: www.facebook.com/Proszynski.
Nagroda główna:
Czytnik ebooków Amazon Kindle 4

Wyróżnienia:
10 egzemplarzy książki „Tutto bene

Szczegóły i regulamin konkursu dostępne na stronie: www.proszynski.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz